ANKARA SÜNNET DÜĞÜNÜ

by emre emre

Yakın zamanda çocuğunuz için Sünnet Organizasyonu yapmayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız “Berat Organizasyon” İslami Sünnet Organizasyonu-Dini Düğün ve Düğün Organizasyonlarında oldukça başarılı ve her zaman en iyisine imza atmıştır. Müşteri memnuniyeti firmamız için ilk başta gelmektedir. Müşterilerimiz memnun ve mutlu iseler biz de mutluyuz.. Yılların verdiği tecrübemize güveniyoruz.

Aileler için çocuklarının sünnet olarak ilk adım atması oldukça önemlidir. Hem gurur verici bir an hem de sevinçlidirler. İşte bu yüzden aileler bu anın güzel hatırlanmasını istiyor ve organizasyon firmasıyla iletişime geçiyorlar. Aileler tek başlarına bir sünnet düğünü yapmakta zorlanacaklardır, hiç yorulmadan ve tam istediğiniz gibi bir sünnet organizasyonu olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sünnet Düğünü için en çok tercih edilen Ankara Semazen Ekibini tercih edebilirsiniz. Semazenlerin sema gösterileri ile sünnet düğününüz manevi atmosferde geçecektir. Konuklarınız semazen gösterisinden keyif alacaklardır. İkinci tercih olarak Ankara İlahi Grubunu tercih edebilirsiniz. Canlı ilahiler ile keyifli dakikalar geçireceksiniz. Sünnet düğünü bitene kadar canlı ilahiler devam edecektir. İlahi grubumuzu ister 3-4 kişilik isterseniz 5 ve daha fazla olarak tercih edebilirsiniz.

SÜNNET ORGANİZASYONUNDA NELER VAR?

  • SÜNNET TAHTI
  • YENİÇERİ EKİBİ
  • MEHTER EKİBİ
  • SEMAZEN EKİBİ
  • İLAHİ GRUBU
  • PALYAÇO- BALON SÜSLEME

Sünnet Düğünü gerçekleşecek mekanı isterseniz sizler için süsleyebiliriz hatta masa ve sandalye giydirme-süsleme de yapabiliriz. Sünnet Organizasyonunu sizler için en baştan muhteşem bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz tüm organizasyonlardan müşterilerimiz mutlu bir şekilde ayrıldılar. Eminiz ki sizlerde yaptığımız organizasyondan memnun kalarak ayrılacaksınız. Detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan herhangi bir soru için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Daha fazla videoyu YouTube kanalımızdan izleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

SÜNNET TAHTI KİRALAMA: