İslami Sünnet Organizasyonu

by orkaadminorka

Sünnet düğünlerinizin İslami şart ve hassasiyetlere, gelenek ve göreneklerimize uygun şekilde olmasını istiyor ve bu konuda yardıma mı ihtiyacınız var? Emin olabilirsiniz ki doğru adrestesiniz. Berat Organizasyon olarak İslami Sünnet Organizasyonunu en baştan itibaren eksiksiz bir şekilde istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Firmamız yılların verdiği tecrübesine güveniyor ve en mutlu anlarınıza şahitlik ediyoruz. Sizlere de bu nokta da bize güvenmek düşüyor.

Günümüzde Aileler için zahmetli ve bir o kadar da planlaması zor olan Sünnet düğününü profesyonel bir yardım alarak gerçekleştiriyor. Sizlerde çocuklarınız için önemli olan bu anı firmamız ile özel kılabilirsiniz. Yıllar sonra çocuğunuz bu anı mutlu bir şekilde gururla hatırlayacaktır. Müşterilerimizin yüzlerinde ki tebessüm bizler için çok önemli. Yüzlerdeki tebessüm işimizi aşkla yapmamızı sağlıyor..

SÜNNET ORGANİZASYONLARI İÇİN NELER TERCİH EDEBİLİRİM?

Sünnet Düğünü için ilk önce tercih edeceğiniz Sünnet tahtı olmalıdır. Sünnet çocuğu Taht üzerinde ihtişamlı bir şekilde salona giriş yapabilir. Yine Yeniçeri Ekibini tercih edebilir ve sünnet çocuğunu taht üzerinde omuzlarına alarak misafirlerinizi selamlatarak salona giriş yapılmaktadır. Sünnet Organizasyonu için olmazsa olmaz olan Mehter Takımını da tercih edebilirsiniz. Dilerseniz çocuğunuz mehter marşı ile mehter takımıyla giriş yapabilir.

İhtişamlı bir girişten sonra düğün akışı için Semazen Ekibini kiralayabilirsiniz. Semazenlerin sema gösterileri ile organizasyonunuz renkli hale gelecektir. İlahi Ekibini de sünnet düğünü için tercih edebilirsiniz. İlahi sanatçımızın canlı ilahileri ile misafirleriniz sıkılmayacak keyifli dakikalar geçireceklerdir.

SÜNNET TAHTI KİRALAMA

GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ SÜNNET ORGANİZASYONLARI VİDEOLARINA YOUTUBE SAYFAMIZDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

https://www.youtube.com/watch?v=x63DYe3kUv8&t=18s

Diğer Hizmetlerimiz