BURSA DÜĞÜN ORGANİZASYONU

by emre emre

Başta İslami Düğün-Dini düğün Organizasyonları olmak üzere Bursa da gerçekleştireceğiniz tüm organizasyonlarınız ve özel günlerinizde “Berat Organizasyon” olarak yanınızdayız. Düğün Organizasyonu yapmak çok zahmetli hal böyle iken çiftlerimiz planlı bir düğün organizasyon olması için bizden yardım alabiliyorlar. Sizlerde en mutlu gününüz olan kendi düğününüz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Düğün Organizasyonu için gerekli olan her şeyi ekip arkadaşlarımız düşünmekte ve sizlerin de onayı ile gerçekleştirmektedir. İşlerinde son derece iyi olan ekip arkadaşlarımız ile düğün organizasyonunuzun akışını birlikte planlıyoruz. İstemediğiniz hiç bir şey düğününüz de olmayacaktır.

İSLAMİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU PAKETİMİZDE NELER VAR?

  • BURSA SEMAZEN EKİBİ
  • BURSA İLAHİ GRUBU
  • KUR’AN-I KERİM TİLAVETİ
  • SES SİSTEMİ
  • ÇOCUKLAR İÇİN PALYAÇO

Dilerseniz Gelin masası süsleyebiliriz. Düğün Organizasyonunuzun gerçekleşeceği mekanı istediğiniz şekilde süsleyerek ve masa-sandalye giydirme hizmetimizi de tercih edebilirsiniz.

DÜĞÜN AKIŞI:

İlk olarak çiftimiz müzik eşliğinde salona giriş yapıyor ve pasta kesimi için sahnede ki yerini alıyor. Daha sonra çiftimiz ilk danslarını yapıyor ve danstan sonra Kur’an-ı Kerim tilaveti için hocamızı sahneye alıyoruz. Muhteşem bir Kuran tilavetinden sonra İlahi Grubumuz canlı ilahilerini seslendirmektedir. Semazen ekibimiz de sahnedekini yerini alarak sema gösterisini icra etmektedir. Sema gösterisi ve canlı ilahiler ile hem sizler hem de konuklarınız maneviyat dolu anlar yaşıyorlar. İlahiler düğün bitene kadar devam etmektedir..

İSLAMİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU İÇİN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. SİZE BİR TELEFON KADAR UZAĞIZ. YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBEMİZE GÜVENİYOR VE BAŞTA BURSA VE İLÇELERİ OLMAK ÜZERE TÜM TÜRKİYE DE HİZMETİNİZDEYİZ.