Konya İlahi Grubu

by emre emre

“Berat Organizasyon” yılların verdiği tecrübe ile bugüne kadar binlerce organizasyona imza attı. Binlerce çiftin yüzünü güldürdü,mutluluklarına şahit oldu. Tüm Türkiye de ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz. Düğünlerin vazgeçilmezi olan İlahi Grubunu sizlerde tercih edebilirsiniz. Konya İlahi Grubumuzu tüm organizasyonlarınız için kiralayabilirsiniz. İslami Düğün Organizasyonu-Dini düğün-Sünnet Organizasyonları-Nişan Organizasyonu-Açılışlar-Ramazan Etkinlikleri gibi birçok organizasyon için tercih edebilirsiniz..

Konya İlahi Grubumuzu istediğiniz kişi sayısıyla tercih edebilirsiniz. Kişi sayısı arttıkça bütçede artmaktadır. Her bütçeye uygun paketlerimiz ile en mutlu anlarınız olan düğün organizasyonları için tercih edebilirsiniz. İlahi Grubumuzun canlı ilahileri ile sizlere ve gelen misafirlerinize maneviyat dolu anlar yaşatıyor ve gecenizi unutulmaz kılıyoruz..

İLAHİ GRUBUMUZLA İLGİLİ VİDEOLARI YOUTUBE HESABIMIZDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ. AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYARAK KONYA İLAHİ GRUBU VİDEOMUZU İZLEYEBİLİRSİNİZ..

https://www.youtube.com/watch?v=hlgxcmsOVUY

Diğer Hizmetlerimiz