Mehteran Ekibi Kiralama

by emre emre

Mehter ekibini Düğün Organizasyonları-Sünnet düğün organizasyonu-Gelin alma merasimi-Açılışlar-Belediye etkinlikleri-Özel gün ve geceleriniz için kiralayabilirsiniz. Mehteran grubumuz ile Tüm Türkiye de sizlere hizmet veriyoruz. Osmanlı dan günümüze kadar önemini hiç yitirmeden koruyan mehter grubu ile sizlere hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. Mehter takımı-mehteran grubu hem sizlere hem de katılımcılara coşkulu anlar yaşatıyor.

MEHTER TAKIMI ENSTRÜMANLARI:

Mehter Takımı Enstrümanları arasında en temelde davul ve zurna bulunmaktadır. Bunların yanında da; zil,nakkare,kös,çevgen,boru ve trompet bulunur. Mehter ekibi en az 8 kişiden oluşmaktadır. Bu sayının altında ekip bulunmamaktadır. En fazlada 15 kişilik mehter grubunu kiralayabilirsiniz. Mehter takımının fiyatı kişi sayısının artmasıyla artmaktadır. Gidilecek yerin uzaklığına göre de fiyatta değişiklik olmaktadır. Şehir-içi veya şehir dışında olan organizasyonların fiyatları aynı değil.

Mehter Takımını Sünnet Düğünleri İçin Kiralayabilirsiniz.

Mehter ekibi en çok Sünnet düğünleri için kiralanmaktadır. Sizlerde çocuğunuzun sünnet düğünü için mehteran grubunu tercih edebilirsiniz. Öncelikle Mehter takımı ile salona ihtişamlı bir giriş yapılır. Birbirinden güzel mehter marşları program sonuna kadar devam eder. Misafirleriniz büyük bir coşkuyla mehter ekibinin gösterisini izleyecekler.

DAHA FAZLA BİLGİ VE FİYAT BİLGİSİ ÖĞRENMEK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. UNUTMAYIN SİZLERE BİR TELEFON KADAR UZAĞIZ… ÖRNEK VİDEOLARA YOUTUBE KANALIMIZDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Diğer Hizmetlerimiz